MBLESERI

Njohje, Lidhje, Dashuri, Martesë

Agjensia Martesore Nr.1 në trevat Shqiptare. Siti më i madh e serioz në Shqipëri e Kosovë.

[ International ] [ Shqip ]

Copyright © MBLESERI | Published By Gooyaabi Templates | Powered By Blogger
Design by WebSuccessAgency | Blogger Theme by NewBloggerThemes.com

statistics

Njohje, Lidhje, Dashuri, Martesë

Njohje Trans & Biseksuale

LGBT SHQIP. Powered by Blogger.

Njohje Lesbike

Njohje Gej

Popular Posts

Formular Kontakti

Çfarë mendon një lesbike shqiptare kur shikon një penis

Çfarë mendon një lesbike shqiptare kur shikon një penis

Lidhja e saj e parë ishte me një djalë. Ai ishte naiv ‘i ziu përpiqej shumë’, tregon ajo kur kujton përpjekjet e tij për t’i dhënë një seks oral të kënaqshëm pasi ulej për katër sekonda aty poshtë dhe pastaj ngrinte kokën si urith duke i kërkuar aprovim ‘hëë mirë ëëë’ dhe merrte si përgjigje ca pasthirrma kënaqësie: ‘Ohh po, jepi’.
 


Kaq ishte.

Ky ishte dhe momenti që ajo kuptoi se kishte të tjera preferenca dhe penisi i përngjason me një makth të largët.

“Unë nuk kam parë asnjëherë një penis. Edhe kur shkoja me ish-të dashurin tim, nuk ia pashë asnjëherë. Mbylla sytë, shikoja derën, tavanin, perdet, thonjtë e mi. Seksin oral s’e diskutoja fare.”

Vite pas ndarjes nga i dashuri i saj i gjimnazit dhe pas disa përvojash me vajza të tjera, 25-vjeçarja tregon se vetëm ideja e një penisi ‘e kontrakton’. “Më mbyllen këmbët aq fort sa mund të më zërë ngërçi.”

Megjithatë diçka e tillë ndodh vetëm kur ia imponon idenë e një penisi, nëse diçka e tillë ka kuptim. Me vullnet të lirë në website pornografike mund të kërkojë video me lesbike, treshe me një djalë të përfshirë, seks në grup ose bukaki (google it).

Megjithatë ajo këmbëngul se diçka e tillë nuk ka të bëjë me faktin se një penis nuk është tërheqës apo ndjellës, por për sa kohë nuk tërhiqet mendërisht dhe emocionalisht nga një djalë, rrjedhimisht nuk tërhiqet as fizikisht prej tij.

0 comments :

Cila Ju Intereson?

 

Jeni vetë, apo njihni dikë, që është beqar/e në emigracion?

ATËHERË KLIKO KËTU!