Regjistrohu tani FALAS. Kliko "Sign up now".

Friday, November 18, 2016

Ja Ku Duhet t’i Kaloni Pushimet Sipas Shenjës së Horoskopit

Ja Ku Duhet t’i Kaloni Pushimet Sipas Shenjës së Horoskopit


Në këtë artikull, secila shenjë e horoskopit ka mundësinë të gjejë se ku duhet të shkojë me pushime bazuar te shenja e zodiakut.

Dashi


Qyteti: Reykjavik, kryeqyteti i Islandës

Mesa duket personat e shenjës së dashit kanë një dëshirë për të vizituar vendet e Evropës Veriore.

Demi


Ishulli i bukur grek: Santorini

Ky ishull njihet për bukurinë përrallore që ofron për turistët nga e gjitha bota. Greqia njihet për ishujt e mrekullueshëm dhe mesa duket personat e shenjës se demit, preferojnë ishujt grekë.

Binjakët


New York City

Binjakët kanë dëshirë të udhëtojnë drej këtij qyteti që nuk fle, është plot jetë. Duan të shikojnë edhe Statujën e Lirisë.

Gaforja

 
Venecia

Gaforret janë romantikë dhe dëshirojnë shumë të udhëtojnë drejt qytetit ku shkojnë çiftet e dashuruara. Nje xhiro me varkë në Venecia, sipas Intv.al do ishte ide e mirë për to.

Luani

 
Londra

Personat e shenjës së luanit mesa duket duhet të udhëtojnë në kryeqytetin britanik, Londra. Pub-et, teatrot dhe shumë gjëra të bukura që ofron ky qytet plot histori.

Virgjëresha


Cape Town

Kryeqyteti i Afrikës së Jugut duhet të jetë destinacioni i rradhës për virgjëreshat.

Peshorja

 
Sydney

Peshoret duhet të udhëtojnë drejt kontinentit të Australisë. Koha e ngrohtë dhe turizmi atje ju bëjnë për vete.

Akrepi


Bangkok

Akrepët mesa duket duhet të udhëtojnë në kryeqytetin e Tajlandës. Bukuritë natyrore të këtij qyteti do bëjnë të kaloni pushime të këndshme.

Shigjetari


Tokio

Personat e shenjës se shigjetarit, duhet të udhëtojnë drejt Tokios. Intv.al sqaron se këta persona e pëlqejnë edhe ushqimin e tyre tradicional. Prandaj, shigjetarët të cilët njihen për dëshirën për të udhëtuar, duhet të shkojnë në Tokio.

Bricjapi


Munich

Personat e kësaj shenje duhet të udhëtojnë drej Gjermanisë. Mynih njihet edhe për jetën e natës argëtuese.

Ujori


Amsterdam

Pushimet e rradhës për shenjën e ujorit, është qyteti i famshëm, Amsterdam. Intv.al shton se ky qytet plot me argëtim dhe jetë, prandaj do ishte ideale për personat e kësaj shenje.

Peshqit


Paris

Peshqit njihen si romantikë dhe ëndërrimtarë, prandaj vendi i duhur për pushime për ta është Parisi. Arti, muzika dhe dashuria për ta kanë shumë rëndësi.


Rechercher sur ce blogue

Powered by Blogger.

Popular Posts