Regjistrohu tani FALAS. Kliko "Sign up now".

Friday, November 11, 2016

Horoskopi ditor, e shtunë 12 nëntor 2016

Horoskopi ditor, e shtunë 12 nëntor 2016

Nuk po e merrni si duhet sfidën që ju ka ngarkuar partneri/ja. Mendoni se mund të jetë e thjeshtë por në fund të ditës do të gjendeni keq. Beqarët do e kërkojnë në vendin e gabuar shpirtin e tyre binjak dhe nuk do e gjejnë dot atë. Financat do mbeten gjithë kohës të mira kështu që mund të kryeni edhe shpenzime.

Dashi

Ajo çka keni arritur të realizoni sot do t’ju kënaqë ju që jeni në një marrëdhënie në çift. Frytet tuaja të punës do ti ndani me partnerin/en që ju kanë qëndruar afër. Beqarët më në fund do e gjejnë personin që kanë pritur prej kohësh dhe mund të nisin një lidhje. Në planin financiar gjendja do përmirësohet.

Demi

Sot është mirë që komunikimin me partnerin/en për një çështje midis jush ta lini për një herë tjetër, kur të keni më shumë durim për të shpjeguar gjërat që ju kërkohen. Beqarët do kenë një ditë të zakonshme dhe pa ndonjë takim mbresëlënës. Në planin financiar tregohuni të kujdesshëm me shpenzimet.

Binjakët

Ndjenjat tuaja do t’ju ftojnë sot ti jepni një shans të dytë personit tuaj të zemrës, pasi ju ka zhgënjyer në një moment të caktuar. Beqarët do bien menjëherë në dashuri me dikë që sapo e kanë njohur. Në planin financiar duhet të bëni kujdes edhe pse gjendja do të jetë e mirë.

Gaforrja

Po e kërkoni ngado lumturinë tuaj në çift me partnerin/en dhe akoma nuk e keni kuptuar që e keni shumë pranë vetes. E rëndësishme është ti jepni vëmendjen e duhur. Beqarët nuk do jenë të përqendruar te takimet që do realizojnë dhe do vazhdojnë të mbeten vetëm. Financat do të jenë të mira.

Luani

Nuk po e merrni si duhet sfidën që ju ka ngarkuar partneri/ja. Mendoni se mund të jetë e thjeshtë por në fund të ditës do të gjendeni keq. Beqarët do jenë mjaft entuziaste që do takojnë disa persona dhe do pranojnë ta çojnë më tej njohjen. Buxheti nuk do jetë në gjendjen më të mirë, kujdes me shpenzimet.

Virgjëresha

E shihni që keni marrë një sjellje të ndryshme karshi njeriut të zemrës i cili ka ndarë çdo gjë me ju. Jeni kondicionuar nga sa keni dëgjuar kohët e fundit. Beqarët nuk do pranojnë ftesat për takime, pasi nuk e ndjejnë veten ende gati për të nisur një lidhje. Financat nuk do jenë në gjendje të mirë, priten probleme.

Peshorja

Edhe pse shumë persona ju shprehin me fjalë suportin e tyre ju e dini që e thonë në mënyrë sipërfaqësore. Janë shumë pak ata që e ndjejnë vërtet. Beqarët edhe pse nuk do e kenë të lehtë për të gjetur personin që duan të kenë në krah, nuk do të dorëzohen. Financat do arrini t’i përmirësoni ndjeshëm.

Akrepi

Duhet të rikuperoni kohën e humbur sot duke u angazhuar në të gjithë projektet që i keni lënë pas dore, përfshi edhe marrëdhënien tuaj me partnerin/en. Beqarët do e kërkojnë në vendin e gabuar shpirtin e tyre binjak dhe nuk do e gjejnë dot atë. Në planin financiar do jetë një ditë e mbushur me probleme.

Shigjetari

Gjëra të mëdha do të ndodhin në marrëdhënien tuaj në çift për të cilat deri dje nuk kishit shpresë se mund të realizoheshin. Partneri/ja shumë i përkushtuar karshi jush. Beqarët do jenë shumë në ankth për hapat që duhet të hedhin, nuk do dinë si të vendosin. Në planin financiar tregohuni më të kujdesshëm me menaxhimin.

Bricjapi

Nëse nuk doni tu besoni personave që keni pranë të paktën besojini intuitës tuaj dhe mënyrës së organizimit të gjërave. Do t’ju shpëtojnë në moment të fundit. Beqarët do realizojnë plot takime, por asnjeri nuk do ju pëlqejë për të nisur një lidhje. Në planin financiar çdo gjë ka për të shkuar mirë sot.

Ujori

Sot do të ekzagjeroni disi me paranojat tuaja. Jo çdokush e ka me ju dhe jo çdokush dëshiron t’ju pengojë. Stresi i ditëve të fundit ju ka mposhtur. Beqarët duhet të jenë më të arsyeshëm dhe nuk duhet të nxitohen për asgjë. Financat do mbeten gjithë kohës të mira kështu që mund të kryeni edhe shpenzime.

Peshqit

Është e udhës që sot të mos irritoni asnjë me sjelljet tuaja. Mbase ju nuk e kuptoni kur mund të lëndoni partnerin/en apo familjarët pa shkak. Beqarët nuk duhet të marrin vendime të nxituara sepse mund të lëndohen më pas. Financat do jenë me fat sot, nuk keni arsye për tu shqetësuar.

Rechercher sur ce blogue

Powered by Blogger.

Popular Posts