Regjistrohu tani FALAS. Kliko "Sign up now".

Thursday, July 7, 2016

Horoskopi Ditor, e Premte 8 Korrik 2016Zhvendosja e Marsit në shenjën e Bricjapit mund t’ju sjellë probleme të paparashikuara. Por në dashuri punët do t’ju ecin sa  më mirë nuk bëhet. Beqarët duhet të harrojnë gjithçka dhe t’i përkushtohen jetës sentimentale. Me financat duhet të tregoheni të matur për të shmangur problemet.


Dashi


Karakteri juaj i hapur dhe i çiltër është një garanci që në raportet me partnerin/en gjërat të rrjedhin në rrjedhën normale. Beqarët do i kenë mendimet e qarta dhe do dinë me kë persona të shoqërohen. Financat do jenë gjithë kohës të ekuilibruara.


Demi


Jupiteri në shenjë ju këshillon të mos nxitoheni në marrjen e iniciativave të ndryshme. Ju duhet të mundoheni të kuptoni se çfarë ju intereson më shumë ju dhe partnerit/es suaj. Beqarët nuk duhet të nxitohen për të ndryshuar statusi, por t’ia lënë gjërat kohës. Kujdes me financat.


Binjakët


Zhvendosja e Marsit në shenjën e Bricjapit mund t’ju sjellë probleme të paparashikuara. Por në dashuri punët do t’ju ecin sa  më mirë nuk bëhet. Beqarët nuk ndihen ende gati për ndryshime dhe do refuzojnë disa takime mbresëlënëse. Në planin financiar parashikohen probleme serioze.


Gaforrja


Evenimente të shkëlqyera mund t’i japin një superioritet imazhit tuaj profesional dhe kjo do t’ju sjellë lehtësira të pëlqyeshme. Të shkëlqyera duken edhe marrëdhëniet me partnerin/en. Beqarët më në fund do realizojnë takimet e ëndërruara. Në planin financiar do dini si t’i menaxhoni të ardhurat.


Luani


Klima në marrëdhënien tuaj në çift mund të bëhet pak e rëndë si pasojë e Marsit në shenjë. Mos humbni kohë duke kërkuar gabimet tuaja. Mos harroni se këto tensione zgjasin pak. Beqarët do kenë plot takime, por nuk duhet të nxitohen në vendimet që do marrin. Financat do jenë të mira.


Virgjëresha


Qielli është duke ju ftuar në një sfidë që s’duhet ta injoroni. Duhet t’i jepni më shumë mundësi vetes dhe të shihni përtej paraqitjes së disa fakteve. Përgatituni për zënka të vogla dashurie. Beqarët nuk do kenë fat dhe do mbeten ende vetëm. Në planin financiar do i keni gjërat nën kontroll.


Peshorja


Në punë mund të dalin në pah disa fakte të rëndësishme që do t’ju ndihmojnë në marrjen e një vendimi. Dashuria do të përbëjë për ju një eliksir, që do t’ju mundësojë të harroni çdo kundërshtim. Beqarët duhet të harrojnë gjithçka dhe t’i përkushtohen jetës sentimentale. Financat do përmirësohen.


Akrepi


Ide, mendime dhe perspektiva të ardhshme do të profilizohen plotësisht ndryshe nga ato aktuale. Hidhërimet e këtyre kohëve të fundit me partnerin/en do të zëvendësohen nga kënaqësi. Beqarët do preferojnë të qëndrojnë ende vetëm, pasi nuk ndihen gati për ndryshime. Vështirësi me buxhetin.


Shigjetari


Me largimin e Marsit nga shenja juaj shumë tensione duhet të zhduken nga ju. Afërdita u sjell lehtësime atyre që kohët e fundit kanë pasur probleme dashurie. Beqarët do kenë një ditë të mbushur me takime mbresëlënëse dhe do argëtohen. Financat do vazhdojnë të jenë të mira.


Bricjapi


Ardhja e planetit të kuq në shenjë mund të sjellë lajme të rëndësishme përsa i përket fushës së dashurisë. Priten mundësi të mira të premtuara veçanërisht nga Urani për të dashuruarit. Beqarët duhet të frekuentojnë vende ku ka njerëz, pasi mund të takojnë personin që ëndërrojnë. Financat e mira.


Ujori


Dita e sotme do të karakterizohet nga një qetësi tepër e kërkuar nga ju të dashuruarit. Kjo është një ditë ideale për të shijuar pak më shumë jetën në çift. Beqarët do kenë një ditë me fat ku takimet e ëndërruara do jenë të njëpasnjëshme. Me financat duhet të tregoheni të matur për të shmangur problemet.


Peshqit


Dashuria është në qendër të vëmendjes nga Mërkuri. Perspektivat dhe angazhimet në muajt e ardhshëm mund të mos jenë më si tani e ju mund të jeni më i avantazhuar. Beqarët do ndihen mirë me statusin që kanë dhe nuk do duan ndryshime në jetën e tyre. Financat do janë të ekuilibruara

Rechercher sur ce blogue

Powered by Blogger.

Popular Posts