MBLESERI

Njohje, Lidhje, Dashuri, Martesë

Agjensia Martesore Nr.1 në trevat Shqiptare. Siti më i madh e serioz në Shqipëri e Kosovë.

[ International ] [ Shqip ]

Copyright © MBLESERI | Published By Gooyaabi Templates | Powered By Blogger
Design by WebSuccessAgency | Blogger Theme by NewBloggerThemes.com

statistics

Njohje, Lidhje, Dashuri, Martesë

Njohje Trans & Biseksuale

LGBT SHQIP. Powered by Blogger.

Njohje Lesbike

Njohje Gej

Popular Posts

Formular Kontakti

Të nxehtit shkakton pagjumësi dhe depresion


Temperaturat e larta mund të kenë ndikim shumë të keq mbi njerëzit me probleme psikologjike, kështu që është e rëndësishme që nëse e vini re se terapia nuk funksionon, kërkoni ndihmë sa më shpejt që të jetë e mundur.

Temperaturat e larta shpesh shkaktojnë pagjumësi dhe netët pa gjumë mund të provokojnë frikën, sulme paniku, nervozizëm dhe depresion, thonë specialistët, raporton 10minuta.

Të gjithë të prekurit duhet të kërkojnë ndihmë te mjeku nëse kanë ndonjë nga këto simptoma.

0 comments :

Cila Ju Intereson?

 

Jeni vetë, apo njihni dikë, që është beqar/e në emigracion?

ATËHERË KLIKO KËTU!