MBLESERI

Njohje, Lidhje, Dashuri, Martesë

Agjensia Martesore Nr.1 në trevat Shqiptare. Siti më i madh e serioz në Shqipëri e Kosovë.

[ International ] [ Shqip ]

Copyright © MBLESERI | Published By Gooyaabi Templates | Powered By Blogger
Design by WebSuccessAgency | Blogger Theme by NewBloggerThemes.com

statistics

Njohje, Lidhje, Dashuri, Martesë

Njohje Trans & Biseksuale

LGBT SHQIP. Powered by Blogger.

Njohje Lesbike

Njohje Gej

Popular Posts

Formular Kontakti

Restoranti më romantik në botëNjë restorant lundrues që ndodhet në qytetin e Lin'anit në provincën Zhejiang të Kinës, është i duhuri për të gjithë ato që duan të kalojnë momente romantike.

Liqeni ofron mbrëmje të ngrohta dhe pamja e maleve e bëjnë shumë piktoresk këtë vend. Në këtë restorant shkohet vetëm me anë të një varke dhe kjo varkë shërben edhe për dërgimin e ushqimit që përgatit stafi i restorantit për klientët.

0 comments :

Cila Ju Intereson?

 

Jeni vetë, apo njihni dikë, që është beqar/e në emigracion?

ATËHERË KLIKO KËTU!