MBLESERI

Njohje, Lidhje, Dashuri, Martesë

Agjensia Martesore Nr.1 në trevat Shqiptare. Siti më i madh e serioz në Shqipëri e Kosovë.

[ International ] [ Shqip ]

Copyright © MBLESERI | Published By Gooyaabi Templates | Powered By Blogger
Design by WebSuccessAgency | Blogger Theme by NewBloggerThemes.com

statistics

Njohje, Lidhje, Dashuri, Martesë

Njohje Trans & Biseksuale

LGBT SHQIP. Powered by Blogger.

Njohje Lesbike

Njohje Gej

Popular Posts

Formular Kontakti

Vjen vibratori që iu lejon të shihni orgazmën “live” Erotikë


Tashmë femrat mund të shohin “live” orgazmat e tyre falë një aparati të veçantë.
Ai është vibratori Svakom Gaga Camera i cili është i pajisur me një kamera HD e cila filmon pjesën e brendshme të femrës.
Futet brenda si një vibrator normal dhe ka funksion të njëjtë, por në brendësi ka edhe kameran që filmon aktin e vetëkënaqësisë.
Vibratori kushton 180 dollarë dhe është hedhur në treg online nga kompania “Lovehoney”.


0 comments :

Cila Ju Intereson?

 

Jeni vetë, apo njihni dikë, që është beqar/e në emigracion?

ATËHERË KLIKO KËTU!