Mblesëria Fillon Tani!


Ja Ku Duhet t’i Kaloni Pushimet Sipas Shenjës së Horoskopit

Ja Ku Duhet t’i Kaloni Pushimet Sipas Shenjës së Horoskopit


Në këtë artikull, secila shenjë e horoskopit ka mundësinë të gjejë se ku duhet të shkojë me pushime bazuar te shenja e zodiakut.

Dashi


Qyteti: Reykjavik, kryeqyteti i Islandës

Mesa duket personat e shenjës së dashit kanë një dëshirë për të vizituar vendet e Evropës Veriore.

Demi


Ishulli i bukur grek: Santorini

Ky ishull njihet për bukurinë përrallore që ofron për turistët nga e gjitha bota. Greqia njihet për ishujt e mrekullueshëm dhe mesa duket personat e shenjës se demit, preferojnë ishujt grekë.

Binjakët


New York City

Binjakët kanë dëshirë të udhëtojnë drej këtij qyteti që nuk fle, është plot jetë. Duan të shikojnë edhe Statujën e Lirisë.

Gaforja

 
Venecia

Gaforret janë romantikë dhe dëshirojnë shumë të udhëtojnë drejt qytetit ku shkojnë çiftet e dashuruara. Nje xhiro me varkë në Venecia, sipas Intv.al do ishte ide e mirë për to.

Luani

 
Londra

Personat e shenjës së luanit mesa duket duhet të udhëtojnë në kryeqytetin britanik, Londra. Pub-et, teatrot dhe shumë gjëra të bukura që ofron ky qytet plot histori.

Virgjëresha


Cape Town

Kryeqyteti i Afrikës së Jugut duhet të jetë destinacioni i rradhës për virgjëreshat.

Peshorja

 
Sydney

Peshoret duhet të udhëtojnë drejt kontinentit të Australisë. Koha e ngrohtë dhe turizmi atje ju bëjnë për vete.

Akrepi


Bangkok

Akrepët mesa duket duhet të udhëtojnë në kryeqytetin e Tajlandës. Bukuritë natyrore të këtij qyteti do bëjnë të kaloni pushime të këndshme.

Shigjetari


Tokio

Personat e shenjës se shigjetarit, duhet të udhëtojnë drejt Tokios. Intv.al sqaron se këta persona e pëlqejnë edhe ushqimin e tyre tradicional. Prandaj, shigjetarët të cilët njihen për dëshirën për të udhëtuar, duhet të shkojnë në Tokio.

Bricjapi


Munich

Personat e kësaj shenje duhet të udhëtojnë drej Gjermanisë. Mynih njihet edhe për jetën e natës argëtuese.

Ujori


Amsterdam

Pushimet e rradhës për shenjën e ujorit, është qyteti i famshëm, Amsterdam. Intv.al shton se ky qytet plot me argëtim dhe jetë, prandaj do ishte ideale për personat e kësaj shenje.

Peshqit


Paris

Peshqit njihen si romantikë dhe ëndërrimtarë, prandaj vendi i duhur për pushime për ta është Parisi. Arti, muzika dhe dashuria për ta kanë shumë rëndësi.


Next PostNewer Post Previous PostOlder Post Home
------ *** ------

Cila Ju Intereson?

 

Jeni vetë, apo njihni dikë, që është beqar/e në emigracion?

ATËHERË KLIKO KËTU!


------ *** ------